Przygotowanie do masażu


Jak przygotować się do masażu tajskiego
przed

…wizytą należy przygotować się już w domu – wziąć kąpiel lub prysznic aby zadbać o komfort obu stron. Bardzo prosimy o wcześniejsze przybycie (10 minut jest wystarczające), jako że do masażu należy się przygotować – przebrać, często wybrać zapach olejku do masażu lub innych wykorzystywanych kosmetyków oraz wypełnić ankietę informującą nas o stanie Państwa zdrowia. Wiedza o urazach i przebytych operacjach jest niezbędna, aby masaż był bezpieczny. Do przebrania dostaną Państwo jednorazowe majtki, klapki oraz szlafrok – nie trzeba ze sobą nic zabierać gdyż wszystkie potrzebne rzeczy zapewniamy na miejscu. W razie, gdy chcą Państwo skorzystać z prysznica przed masażem w naszym salonie, należy również to wziąć pod uwagę i przybyć odpowiednio wcześniej.

Aby czuć się komfortowo podczas masażu nie zalecamy spożywania nadmiernej ilości płynów i obfitych posiłków przed masażem.

podczas

…masażu przede wszystkim to Państwo decydują o jego intensywności. Zawsze pytamy o siłę nacisku przed masażem, jednak gdy ktoś jest po raz pierwszy na masażu Tajskim często nie wie czego spodziewać się po np. średnim nacisku. Prosimy w każdym momencie bez skrępowania powiedzieć, pokazać lub w inny sposób wyrazić moment w którym masaż jest zbyt mocny lub zbyt delikatny. Proszę również zgłaszać dyskomfort – jeśli jest Państwu zbyt zimno lub zbyt ciepło. Dysponujemy dodatkowym kocem/ręcznikiem lub włączymy dodatkowe ogrzewanie. W trakcie masażu w razie potrzeby można wyjść do toalety, często się zdarza, że masaż „wyciąga” płyny z naszego organizmu. Podczas masażu również zdarza się, że masażysta sam dłużej skupia się na pewnym miejscu. Mając ogromne doświadczenie, masażyści są w stanie zlokalizować napięte i wymagające pomocy miejsca, nawet jeśli my sami o tym nie wiemy. Postarają się oni zniwelować i rozproszyć te napięcia w celu odblokowania przepływu energii.

po

…zakończeniu można podziękować masażyście składając dłonie w tajskim kobkun kaaa, które wykonujemy składając ręce jak do modlitwy i pochylając się w krótkim ukłonie wymawiając te słowa. Będzie to bardzo miłe zaskoczenie dla masażystów i wyrazi głęboki szacunek dla ich kultury oraz ciężkiej pracy jaką właśnie wykonali. Zalecamy, aby wziąć kilka głębokich wdechów, usiąść i na chwilę zapomnieć o otaczającym nas świecie, by w pełni docenić to, czego nasze ciało właśnie doświadczyło.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!REZERWACJA ONLINE
Top